En HostGator indirimler | HostGator kupon ve promosyonları

2002 yılında kurulan HostGator, önde gelen web hosting şirketlerinden biri arasında yer alıyor. Onlar sürekli web hosting inceleme sitelerinde çoğunluğu tarafından en etkili kademeli ediyoruz. HostGator web hosting paketleri oldukça makul fiyatlı. Hatta HostGator indirimler, HostGator kupon ve bizimle mevcuttur HostGator promosyon tekliflerini en yaparak maliyetlerini düşürmek olabilir. Bu HostGator derlemede, HostGator barındırma hizmetlerinin kalitesinden ödün vermeden bu kadar düşük fiyatlarla mevcuttur nedenlerini ana hatlarıyla çalıştık. Ayrıca bu HostGator hosting yorumu HostGator web hosting parçası olarak sunulan temel özellikleri, hizmet ve destek seçenekleri kapsamaktadır.

HostGator muhtemelen yakın zamanda Inc Dergisi tarafından özetlendiği gibi ABD’de en hızlı büyüyen halka açık olmayan şirketler olduğunu. Büyüme hızı müşteriler edinmek ve dahası onları tutmak için bağlılıklarını kanıtıdır. Sağ olağanüstü hizmet destek kuvvet değerli bir ekip en iyi fiyatlarla, HostGator yeryüzünde mümkün olan her şeyi kendi fantastik ilerleme hikaye üzerinde taşımak için yapar. Onlar büyürken, onlar ölçek ekonomileri nedeniyle müşterilerine tüm tasarruf ve araştırma, geliştirme ve yeni ve daha iyi yöntemlerin sonuçları mutlaka bu test gibi şeyler için ek kaynaklar elde yardımcı olacak bir konumda konum. Müşterilerine bu finansal tasarruf aktararak, onların büyüme onların yolda tutmak edebiliyoruz.

HostGator web barındırma hizmetlerinin türleri aşağıdaki sağlar –
1. Web Hosting
2. Bayi Tipi Hosting
3. Virtual Private Server
4. Dedicated Sunucular
5. Alan Adları
6. Uygulama Barındırma
7. Windows Hosting

HostGator hosting bu ana gelir özellikleri-
– Sonsuz Sabit disk alanı ve veri aktarım bant genişliği
– Esnek, kullanımı kolay Kontrol Paneli
– Sonsuz Subdomain, FTP Hesabı ve E-posta Hesapları
-% 99.9 up-time garantisi
– Hayır Sözleşme, 45 Gün Para İade Garantisi
– Safe Harbor Sertifikasyon

Bir bonus olarak her Web Hosting Planı ile bu ücretsiz olsun –
– Araçlar Geliştirme Kesinlikle Ücretsiz SiteBuilder ve SiteStudio Web sitesi
– 4.500 Ücretsiz Web Sitesi Temalar ve Şablonlar
– Ücretsiz Web Sitesi Transfer, Domain Transfer, Mysql veritabanı Transferi, Komut Transferi
– Anında sadece birkaç fare tıklaması ile hesabınıza ayarlanabilir şarj betikleri 52 Ücretsiz
– Google Adwords 100 $ Kredi

HostGator anda sektörde var olan en iyi kullanıcı arayüzü son derece tercih edilen Cpanel, kullanır. Cpanel içinde size hiç hayır çakışmalarını ile herhangi bir açık kaynak komut dosyası yüklemek sağlar Fantastico, kullanabilirsiniz. Bu somuch rahatlığı ile WordPress platformlar, Joomla, Drupal kurmak mümkündür. Ayrıca, HostGator PHP 4 ve 5, Cron Jobs, Raylar ve diğerleri üzerinde SSH Python, Ruby için destek sağlar. Ama sen HostGator hosting ile almak bir başka mükemmel ödül paylaşılan bir hosting, bayi hosting, VPS, hatta özel bir sunucu planı biriyle POP3 hesapları sınırsız sayıda olsun.

HostGator tarafından sunulan Her ve her web hosting paketi 45 gün para geri iade garantisi,% 99.9 up-time vaadi taşır, ve ilginçtir da tam sahibinin kendisi garanti. Hiç bir standart desteği ile sorun varsa, sadece belirli bilet Brent gönderilir (kendi CEO) ve bizzat tamamen memnun olduğunu sorununuzu ve tespit etmek için katılacak rica ediyoruz.

HostGator müşterilerine kendi web sitelerini çalıştırmak için dünyanın en iyi ağ sistemlerinden biri yararlanabilir ve böylece maksimum süreyle garanti. HostGator kenarı güvenlik, güç, koruma ve soğutma sistemlerinin kesme özelliği dünya çapında veri merkezlerinde istihdam – Tüm bu özel hizmetlerin kesintisiz olarak devam emin olmak için geliştirilmiştir. HostGator sistem yöneticileri, günün her saati, haftanın 7 günü tüm web sunucuları izlemek. Sunucular denetlenmekte ve endişeleri önlerinde kritik olma etkinmekte edilmektedir.

Karıştırma müşteri destek, her ihtiyaç ve HostGator indirim oranları için mükemmel planlar sağlayıcı barındırma hizmetleri web üzerinde bu hosting şirketi öncüsü yapmak nedenlerle çok biridir. Bu kesinlikle en en HostGator Gözden web siteleri tarafından önerilmektedir.