Fatcow web hosting indirim ve kupon kodları

Çevrimiçi hareket düşünüyor ve muhtemelen ilk olarak bu Fatcow gözden geçmesi yapmak, en iyi yapmak istediğiniz bir hosting şirketi arıyor olmalı. Bizim bu Fatcow hosting derlemede, fiyat, güvenilirlik, hizmet ve özelliklerin yanı sıra Fatcow hosting tarafından sunulan web sitesi barındırma hizmetleri ile ilgili diğer bilgileri listeler. Bu sitede Fatcow kupon & Fatcow indirimli fırsatlar – Biz de büyük Fatcow promosyon teklifler sunmak. Tüm bunlar için aşağıda listelenen bu bağımsız ve adil Fatcow web barındırma inceleme göz atın.

Fatcow yadsınamaz güvenilirlik, iyi maliyet değeri, üstün müşteri destek hizmetleri ve şaşırtıcı özelliklere sahip bir host olarak online dünyada web barındırma hizmeti iş harika ayakta taşır. Fatcow 1998 yılında kurulmuş ve müşteri tabanını değil sadece bundan sonra genişleyen edilmiştir ama ayrıca büyük bir üne ve şimdi sektöründe tek ve en tanınan marka haline döndü.

Web Hosting Özellikleri
Fatcow sınırsız bant genişliği, sınırsız disk alanı, e sınırsız miktarda posta hesapları ve etki alanları ve MySQL veritabanlarının barındırılan sınırsız sayıda dahil kendi planları ile sınırsız yetenekler yükler sağlar.

Bunlar dolayısıyla Kart plug-in PayPal ve Kredi tabanlı alışveriş sepetlerini seçimi ile on-line alışveriş web siteleri oluşturmak ve paylaşımlı SSL kullanarak web sitesi korumak için alıcı güçlendirici sayıda tamamen ücretsiz e-ticaret çözümleri sunuyoruz. Ayrıca, onlar hızlı web sitesinde kendi 3. parti uygulamalar kurma desteği.

Ürünler ve Hizmetler
Fatcow şarj web sitesi geliştirme aracı ücretsiz bir ile geliyor. Onların hizmet planı ile mevcut yapılan tüm uygulamalar ile etkileşimli web siteleri oluşturmak mümkündür. Fatcow da bir ömür boyu, yanı sıra ücretsiz pazarlama ve reklam kredileri için bir maliyet alan adı kaydı yok sağlar. Ayrıca onlar bir ay nakit geri garantisi artı% 99.9 up-time garantisi var kendi bulut web hosting planı yedekleyebilirsiniz.

FatCow Ayrıca internet işletmeler için komut eklenti yükleme, ve maliyet-ücretsiz e-ticaret çözümleri kümesi, webmaster araçları inşa sağlar. Bunun üzerine, FatCow özel çözümleri ve web sitesi yönetimi, profesyonel e-ticaret danışmanlık, alan adı ve web servisleri gibi katma değerli hizmetler sunar.

Kontrol Paneli
Bu sizin web hosting ayarları üzerinde kontrolü büyük ölçüde sahip olduğu hayati önem taşımaktadır. FatCow cpanel VDeck kullanmak için basit sunarak bunu gerçekleştirmek yardımcı olabilir. Bu bilgisayar programı bina veritabanları ve daha bir sürü bir web tabanlı posta barındırma sunucusu üzerinde iletileri açarken, düz e-posta hesapları kurma gelen web hosting hesabının her esansiyel faset kontrol etmek için yeteneği sunar. FatCow web barındırma kullanıcı arayüzü ayrıca size WordPress bloglama servisi Joomla CMS değişen uygulamaları entegre sağlayan bir uygulama yükleme yazılımı ile entegre edilmiştir.

Güvenilirlik
FatCow, verimli, güvenilir ve güvenli bir uzman hizmetleri ile ünlüdür. Bunlar standart düzenli sunucu back-up sağlamak ve 7/24 hizmet izleme, yedekleme jeneratör sistemi gurur.

FatCow Müşterilerinin son derece kritik işletmelere yardım etmek için bir sistem geliştirmiştir. Bu web ana veri büyük miktarda telafi etmek için NetApp depolama alanı grupları ile yüksek kalitede sunucu ekipmanı kullanımı yapar. Hızlanan işletmelerin hassas veri gereksinimlerini bilmek, FatCow veri koruma ve Cisco, düzeyli ağ izleme ve insanlı kontrolleri ve güvenlik tarafından geliştirilen high-end güvenlik duvarları ile koruma için önemli bir yaklaşım getiriyor. Bir multi-gigabit bağlantı tüketicilerin güçlü bir performans web sitelerinin avantaj sağlar iken İkiz yönlendiriciler geliştirilmiş yedekleme verir. FatCow% 99.9 kesintisiz çalışma güvencesi ile internet iş durumu garanti.

Fiyat değer
FatCow web barındırma hizmeti planı çok makul 3,67 $ her ay (yılda 44 $) bir maliyetle fiyatlandırılır. Ama müşteriler aslında 2 yıl ya da 3 yıl için satın alarak çok daha fazla nakit kaydedebilirsiniz. Bu son derece düşük bir maliyetle özellikleri gibi zengin bir yelpazede sunarak küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir yararı daha vardır.

Müşteri Destek
Siz ücretsiz telefon, e-posta ve canlı sohbet ile başlayan, çok farklı şekillerde destek 7/24 yararlanabilirsiniz. FatCow bile çok kolay isteğinde sağlayan bir destek bileti işlemi sunmaktadır. Destek sistemi, bir bilgi tabanı için kendinize yardım sağlayan bir biçimde şekillendirilmiştir, Sıkça sorulan sorular sayfası, eğitici videolar ve dış kaynaklara çeşitli bağlantılar istedi.